Start Ogłoszenia
Ogłoszenia

Niedziela Chrztu Pańskiego. 8.01.2012

Email Drukuj PDF
 1. Dziś  spotkania: po porannej – Rodziców uczniów przed I Komunią ;––.po wieczorowej - katecheza V dla młodzieży; po Mszy św.  porannej – „Chrzest w życiu i misji kościoła” / praca w grupach./
 2. Dziękuję za przygotowanie spotkania opłatkowego – świątecznego /przygotowanie sali i potraw/:Parafianom z Kopci: Dziękuję za przygotowany programu - Panu organiście Marianowi Jastrzębskiemu; dziękuję wszystkim za obecność na tym spotkaniu; za atmosferę i śpiew.
 3. Dziś kończy się okres Bożego Narodzenia i rozpocznie się okres zwykły okresu liturgicznego.
 4. w dniu 13 stycznia (piątek) o godz. 18.00 w Sali wielofunkcyjnej w Siedlcach przy ul. Sokołowskiej 124 odbędzie się spotkanie Księdza Biskupa z rodzicami dzieci klas II. Na to spotkanie w sposób szczególny zaproszeni są rodzice z terenu Siedlec oraz okolicznych miejscowości.
 5. Z wizytą duszpasterską w tym tygodniu udam się: pon. Przywory Duże - od końca do nr 100; wtorek, Przywory Duże od nr,99 do 45; środa pozostałe; czwartek  - Podzdrój /od godz. 1200/; piątek Przywory Małe; sobota – Zażelazna.
 6. W przyszłą niedzielę spotkania: po porannej -   ; po sumie - rodziców kandydatów do sakramentu bierzmowania;       po wieczorowej – nauczycieli.
 

Uroczystość Bożej Rodzicielki 1.01.2012

Email Drukuj PDF
 1. Dziś, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Wystawienie; Nabożeństwo i adoracja po Mszy św. o godz. 800.spotkania: po porannej – Krąg Biblijny.  ; po sumie –  kolędników misyjnych” –po wieczorowej -  katecheza II z 4 przed chrztem i dyskusja dla rodziców i chrzestnych.
 2. W piątek obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Taca na misje i można spożywać pokarmy mięsne. . Msze św. 800; 1100; 1700.. Po Mszy św. o godz. 800 poświęcenie kredy, którą będziemy znaczyć drzwi naszych domów. Poświęconą kredę można będzie również odebrać po innych Mszach świętych. Nabożeństwo I piątkowe po Mszy św. porannej i spotkanie kandydatów do sakr. Bierzmowania . po sumie nabożeństwo I piątkowe.
 3. Zapraszam wszystkich, w piątek po sumie na spotkanie opłatkowo – noworoczne. Zapraszam: Pracowników instytucji Samorządowych; Osoby starsze; Osoby samotne; Sołtysów i Radnych; ministrantów i scholę i tych co chcieli by wnieść swój program muzyczny do wspólnego kolędowania.
 4. I sobota miesiąca,  Msza św. i nabożeństwo o godz. 1700.
 1. Z wizytą duszpasterską w tym tygodniu udam się: pon. – Olszyc Wł; wt. - Domanice Kolonia od Przywór do krzyżówki na Łupiny; śr. – Czachy /1 -30//  czw.  – Czachy/ dalej/;  sob. - pozostała część Domanic Kolonii .
 2. W przyszłą niedzielę spotkania: po porannej – Rodziców uczniów przed I Komunią ;––.po wieczorowej - katecheza V dla młodzieży; po Mszy św.  porannej – „Chrzest w życiu i misji kościoła” / praca w grupach./
 3. Kancelaria czynna po każdej Mszy św.
 


Strona 34 z 34