Start Ogłoszenia
Ogłoszenia

XXX Niedziela zwykła 27.10.2013

Email Drukuj PDF

 

 1. Dziś są siostry zakonne wraz z siostrą Leonią i powiedzą o powołaniu zakonnym oraz zbiorą ofiary do puszek.
 2. W piątek  przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych.  Msze św. w kościele o godz. 800; 1000; 1200; 1700. Po Mszy św. o godz.1200 procesja na cmentarz grzebalny-dyspensa od pokarmów mięsnych.
 3. W sobotę wspomnienie wszystkich zmarłych. Msze św. w naszym kościele o godz. 800; 1100; 1700.Procesja na cmentarz grzebalny po Mszy św. o godz.. 1100.
 4. Od 2-go do 8 listopada włącznie - każdego dnia można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie kościoła; kaplicy oraz cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten wolno ofiarować jedynie za zmarłych.
 5. Nabożeństwa - I piątek o godz. 1145;  I sobota - 1045; I niedziela po Mszy o godz. 8oo.
 6. W przyszłą niedzielę taca na olej do ogrzewania kościoła.
 7. W przyszłą niedziele spotkania po Mszach św. : porannej - Rodziców uczniów szkół: podstawowych i gimnazjum; po sumie Różaniec w procesji na cmentarz;  po Mszy św. wieczorowej konferencja III dla Rodziców i chrzestnych.
 8. Do sprzątania śmieci i cmentarza we środę zapraszam mieszkańców Kopci.

 

 

XXIX Niedziela zwykła 20.10.2013

Email Drukuj PDF

 

 1. Dziś  taca na misje a po mszach św. będą zbierane ofiary na operacje chorego.
 2. Dziś spotkania: po porannej – Rodziców uczniów z Gimnazjum.     ; po wieczorowej – nauczycieli i związanych z uczeniem i wychowaniem.
 3. W przyszłą niedzielę  przyjadą siostry wraz z siostrą Leonią i powiedzą o powołaniu oraz zbiorą ofiary do puszek.
 4. Jeśli jeszcze ktoś miałby życzenie złożyć ofiarę na kostkę to proszę uczynić to dzisiaj bo jutro rozpoczniemy pracę przy układaniu kostki na cmentarzu.
 5. Od 2-go do 8 listopada włącznie - każdego dnia można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie kościoła; kaplicy oraz cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten wolno ofiarować jedynie za zmarłych.
 6. W przyszłą niedziele spotkania po Mszach św. : porannej   po Mszy św. wieczorowej konferencja III dla Rodziców i chrzestnych.
 7. W piątek I miesiąca nabożeństwo o godz. 1145 sobota - 1045; niedziela po Mszy o godz. 8oo.
 8. Do sprzątania śmieci i cmentarza we środę zapraszam mieszkańców Kopci.
 


Strona 10 z 34