Start Aktualności Zakończenie X Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę

Zakończenie X Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę

Email Drukuj PDF

Zakończenie X Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę będzie miało miejsce w sobotę 11 lipca. Do katedry częstochowskiej przy ulicy Warszawskiej 15/17 zapraszamy wszystkie grupy na godzinę 10.00. Po wspólnej modlitwie zostanie zawiązana wspólnota pielgrzymkowa i świadectwa poszczególnych grup.

Bp Krzysztof Zadarko skieruje słowo pasterskie do wszystkich zgromadzonych i udzieli błogosławieństwa na ostatni odcinek pielgrzymkowy. W zwartej kolumnie przejedziemy wspólnie pod szczyt jasnogórski.

O godz. 13.00 będzie sprawowana dla wszystkich pielgrzymów, Msza święta na Wałach Jasnogórskich.

Zapraszają ks. bp Krzysztof Zadarko i ks kan. Jerzy Grochowski.Spotkanie organizacyjne odbędzie w Domanicach w sobotę 20 czerwca o godzinie 13.00, na które zapraszamy kierowników grup. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie grup pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie: 602-492-411 / 25-631-30-11

W poniedziałek 7 września, na Jasnej Górze, odbędzie się podsumowanie pielgrzymki rowerowej - przewodniczyć spotkaniu będzie bp Krzysztof Zadarko. Dokładne miejce i godzina zostaną podane w późniejszym terminie.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież