Start Ogłoszenia Ogłoszenia parafialne 15.06.2014

Ogłoszenia parafialne 15.06.2014

XI   Niedziela  Zwykła    15 . 06. 2014

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

Do związku małżeńskiego przygotowują się następujące Osoby:

Przemysław Stefaniuk; kawaler zam. Grabianów par Św. Ducha w Siedlcach i Koć Anna, zam Przywory Duże, par, tut. Zapowiedź I

Mariusz Zdanowski, kawaler zam. Borki Kosy par. Zbuczyn i Anna Ostolska, panna, zam. Domanice par. tut. Zapowiedź II.

Rafał Świerczewski, kawaler zam. Boroszków par Skórzec i Anna Maria Zając, panna zam. Domanice par. tut. Zapowiedź II

Adam Koć; kawaler zam. Przywory Duże par tut. i Paulina Chromińska; panna zam. Radomyśli par. Radomyśl. Zapowiedź III.

Maciej Niedziółka, kawaler zam. Domanice i Magdalena Rytel, panna zam. Emilianówka oboje par tut. Zapowiedź III

1. Dziś  spotkania po Mszach św., porannej -  młodych małżonków    po sumie – Pielgrzymów rowerowych do Częstochowy.       po wieczorowej – `tych co zechcą przyjąć młodzież na Światowe Dni Młodzieży w Polsce.
  2. W poniedziałek przybywają „znaki Światowych dni Młodzieży” – Krzyż i Obraz zapraszam młodzież także szkól średnich do Łukowa na godz. 1700
  3. W czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Można zyskać Odpust zupełny za udział w uroczystym śpiewie „Przed tak Wielkim Sakramentem” Proszę o przygotowanie Ołtarzy: Olszyc Włościański. / od Wodyń do środka/-   Domanice /od Siedlec wschodnia strona ul. Głównej/.– Domanice Kolonia  /od Siedlec do krzyżówki/ – Zażelazna. Proszę przygotować w środę przed wieczorem to co  możliwe. Proszę o wcześniejsze przygotowanie się do procesji. Zapraszam do procesji w oktawie Bożego Ciała..
  4. Zapraszam do pracy pozostałych mieszkańców wioski Olszyc Włościański, we wtorek /tych co nie byli /.
  5. W czwartek ofiary do puszek na KUL i szkoły katolickie.
  6. W niedzielę ofiary do puszek dla chorej  Magdaleny Małachwiejczyk z Międzyrzeca Podlaskiego…./prośba jest w gablocie i była podawana przez Kat. Radio./
  7. W niedzielę Ksiądz Biskup Ordynariusz poświęci Ołtarz i Ambonę. Zapraszam wszystkich na tą uroczystość, na godz.1100.
  8. Dziś przejdą za zbiórką na malowanie dachu oraz /jeśli wystarczy/ rynny elewację kościoła.
  9. Dziękuję za kwiaty i dekorację Pani Młodej.

10. Proszę młodzież o zapisanie się do udziału w „Jerycho”, które odbędzie się w dniach 27-28 VI. Wyjazd autokarem.

11. Zbiórka ministrantów we wtorek i środę o godz. 1720.

12.