Start Ogłoszenia Ogłoszenia parafialne

XII   Niedziela  Zwykła    22 . 06. 2014

.

Do związku małżeńskiego przygotowują się następujące Osoby:

Przemysław Stefaniuk; kawaler zam. Grabianów par Św. Ducha w Siedlcach i Koć Anna, zam. Przywory Duże, par, tut. Zapowiedź II

Mariusz Zdanowski, kawaler zam. Borki Kosy par. Zbuczyn i Anna Ostolska, panna, zam. Domanice par. tut. Zapowiedź III.

Rafał Świerczewski, kawaler zam. Boroszków par Skórzec i Anna Maria Zając, panna zam. Domanice par. tut. Zapowiedź III.

1. Dziś ofiary do puszek dla chorej Magdaleny Małachwiejczyk z Międzyrzeca Podlaskiego…./prośba jest w gablocie i była podawana./
  2. Pani Madej dziękuję za kwiaty i dekorację.
  3. Proszę młodzież o zapisanie się na udział w „Jerycho”27-28 VI. Wyjazd autokarem.
  4. Spowiedź; odnowienie przyrzeczeń I komunijnych; pon. kl VI – IV szkoły z Olszyca; wt; kl. VI – IV ze szkoły Domanice Kol. Spowiedź od godz. 1730.
  5. W czwartek po procesji kończącej oktawę Bożego Ciała, obrzęd błogosławienia małych dzieci i poświęcenia wianków.
  6. W piątek - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. o godz. 1800. Można zyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia Sercu Pana Jezusa. Można w ten piątek  spożywać pokarmy mięsne.
  7. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  8. Spotkania pielgrzymów rowerowych: o 1800 -  poniedziałek; środa; oraz w niedzielę po Mszy św. o 800 z Rodzicami.
  9. Spotkanie do bierzmowania: w czwartek.- grup: KSM-u i Kręgu biblijnego i liturgiczna, a pozostałe w piątek po Mszy św./wszyscy z przyrzeczeniami/

W niedzielą na sumie swoją Mszę Św. Prymicyjną odprawi Ks. Piotr Zasuwik