Start Ogłoszenia Święto Ofiarowania Pańskiego 2.02.2014

Święto Ofiarowania Pańskiego 2.02.2014

Do związku małżeńskiego przygotowują się następujące Osoby:

Ireneusz Bąbiak, kawaler zam. Olszyc Włościański i Martyna Urbanek; panna zam. Olszyc Szlachecki, oboje par. tut. Zapowiedź II

Przeszkody do zawarcia małżeństwa należy zgłosić do kancelarii parafialnej a wszyscy zobowiązani jesteśmy wspierać modlitwą, aby narzeczeni  dobrze przygotowali się do Małżeństwa.

1. Dziś Święto Ofiarowania Pańskiego, jest to dzień życia konsekrowanego. Taca tego dnia jest przeznaczona na zakony klauzurowe. Poświęcenie gromnic tylko przed sumą.
  2. Dziś, I niedziela miesiąca, wystawienie i adoracja po Mszy św. o godz. 800.
  3. Dziś, spotkania po Mszach św.: po wieczorowej konferencja dla Rodziców i Chrzestnych.
  4. I piątek mieś. O 1500 – wystawienie i „Koronka do Miłosierdzia Bożego” oraz adoracja zakończona Nabożeństwem i Eucharystią o 1610. Spowiedź od 1530.
  5. W  przyszłą niedzielę spotkania po Mszach św.  o 10.00 Rad Parafialnych ; po wieczorowej konferencja dla Młodzieży.
  6. W przyszłą niedzielę spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  7. Zostały ułożone w Prezbiterium i bocznych kaplicach płytki granitowe  z 60 tys. Wydaliśmy -  12 300 zł – podłoże; 36 500 zł. – płytki granitowe;  8 000 zł – ułożenie; 1 550 cement; kleje fugi. Razem wydaliśmy 58 350 zł. zostało 1 650zł .

W tym pomogli: Pani Wojewódzka = Olszyc Szlachecki; Rodzina Borkowskich – Kolonia Śmiary; Ks. kan. Henryk Wetoszka; Sylwester Jastrzębski; Alina Goschorska; Anna Mędza; Dariusz Zając; Sylwester Jastrzębski; Dominika Mędza; Zofia Garwolińska; Maria Potyra – Domanice; Krasuccy;  Marian Jastrzębski