Start Ogłoszenia XXXI Niedziela zwykła 3.11.2013

XXXI Niedziela zwykła 3.11.2013

Email Drukuj PDF

 

  1. Dziś taca na olej do ogrzewania kościoła
  2. Dziś spotkania po Mszach św. : porannej - Rodziców uczniów szkół: podstawowych i gimnazjum; po sumie Różaniec w procesji na cmentarz;  po Mszy św. wieczorowej konferencja III dla Rodziców i chrzestnych..a chrzest w II niedzielę . Spisanie aktów Chrztu w piątek po wieczorowej Mszy Św. Dziś o 1600 – Miting otwarty w Sali przy bibliotece.
  3. Mszę św. za zmarłych polecanych w wypominkach – w poniedziałek i w piątek o godz. 1610. a wypominki czytane będą przed Mszą św. w pon – Czachy;  Emilianówka; Kopcie wt -  Olszyc Folwark; Włościański; Szlachecki; środa – Domanice; Podzdrój; Pieńki; Kol. Śmiary; Zażelazna; ; czwartek Przywory Duże i Małe.; piątek – Domanice Kol.; i  z poza parafii.
  4. Dziękuję za ubiór w kwiaty kościoła na 1 XI – mieszkańcom wioski Olszyc Folwark
  5. W przyszłą niedziele spotkania po Mszach św. : porannej –Rodziców przygotowujących się dzieci do I Komunii; po sumie różaniec za zmarłych; po Mszy św. wieczorowej konferencja  dla młodzieży.
  6. W przyszłą niedziele ofiary do puszek na „Kościół prześladowany”
  7. Zmarła i została pochowany na naszym cmentarzu: Jadwiga Cabaj – Olszyc Szlachecki.
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież