Start Aktualności Modlitwa w intencji pokoju w Katedrze siedleckiej 03.09.2013

Modlitwa w intencji pokoju w Katedrze siedleckiej 03.09.2013

Email Drukuj PDF

Czcigodni Księża,

w związku z sytuacją na Bliskim Wschodzie, Papież Franciszek wyznaczył 7 września, w wigilię wspomnienia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Królowej Pokoju - dniem postu i modlitwy w intencji pokoju w Syrii, na Bliskim Wschodzie i na całym świecie.

W tym dniu w Katedrze siedleckiej o godz. 20.00 pod przewodnictwem Biskupa Siedleckiego Zbigniewa Kiernikowskiego rozpocznie się wspólna modlitwa, na którą zapraszamy kapłanów, osoby konsekrowane oraz wszystkich wiernych.

Równocześnie prosimy, aby duszpasterze w tym samym czasie w łączności z Ojcem Świętym oraz Biskupem w swoich wspólnotach parafialnych zorganizowali podobne modlitewne czuwanie.


Z Chrystusowym pozdrowieniem


Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego

Ks. dr Marek Paluszkiewicz


Zapraszam  na czuwanie w naszym kościele całą wspólnotę  parafialną  na godz. 2000

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież