Start Ogłoszenia 25.11.2012 Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

25.11.2012 Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

Email Drukuj PDF
  1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata po Mszy św. o godz. 1100 wystawienie Najśw. Sakramentu, litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za publiczne odmówienie aktu poświęcenia można zyskać odpust zupełny.
  2. W przyszłą Niedzielę rozpoczynamy przeżywanie czasu Adwentu. - okres szczególnego przygotowania do spotkania z Panem. Ze względu na pełen powagi, skupienia i refleksji charakter Adwentu: już w sobotę przed północą kończymy wszelkie zabawy i podejmujemy stosowne zobowiązania.
  3. Dziś  „Parafialna Niedziela Synodalna”
  4. I sobota miesiąca,  Msza św. i nabożeństwo o godz. 700.
  5. I niedziela miesiąca, wystawienie; adoracja N. Sak. po Mszy św. godz.. 800.
  6. Rozpoczynają się  rekolekcje i przypominam że kancelaria czynna jest po każdej zakończonej  Eucharystii
  7. W przyszłą niedziele spotkania po Mszach św. : porannej  - Chrzest w życiu i misji kościoła a po sumie – Nabożeństwo Słowa Bożego a po Mszy św. wieczorowej konferencja „I” dla Rodziców i chrzestnych.
  8. Są do nabycia świece Carytasu w cenie 5; 10; 15 zł.
  9. Zbierane są podpisy o Trzeźwość…
  10. 10. W przyszłą Niedzielę „Mityng” o godz. 1600.
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież