Start Ogłoszenia Diecezjalna Pielgrzymka w Roku Wiary do GUADELUPE – MEKSYK

Diecezjalna Pielgrzymka w Roku Wiary
do

GUADELUPE – MEKSYK

Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej Siedleckiej organizuje w ramach Roku Wiary diecezjalną pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Guadelupe w Meksyku w dniach 8-19 kwietnia 2013 r.

Zapraszamy osoby duchowne, konsekrowane oraz wiernych świeckich.

Zapisy do 1 grudnia 2012 r. w Wydziale Duszpasterskim:

Ks. Marek Paluszkiewicz

ul. Piłsudskiego 62, 08-110 Siedlce

tel. 502 574 004, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szczegóły pielgrzymki

I dzień WARSZAWA - MIASTO MEKSYK

Podstawienie autokaru i transfer na lotnisko F. Chopina w Warszawie. Wylot z Warszawy. Przylot do Miasta Meksyk. Przywitanie na lotnisku. Dojazd do hotelu. Kolacja i nocleg.

II dzień GUADELUPE

Śniadanie. Msza  Święta w Bazylice Matki Bożej w Guadelupe. Zwiedzanie Bazyliki. Czas wolny , kolacja i nocleg.

III dzień PUEBLA - TENANGO DEL AIRE

Śniadanie. Przejazd malowniczą trasą przy wulkanach Popocatepetl i Ixtacihuatl do „miasta aniołów” - PUEBLA. Zwiedzanie Katedry oraz kościoła Santo Domingo. Przejazd do prowadzonego przez polskich księży Palotynów Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w TENANGO DEL AIRE. Kolacja i nocleg.

IV dzień TULA – QUERETARO

Przejazd do starożytnej stolicy Tolteków – Tuli: Spalona Świątynia, Atlanci Tolteccy. Przejazd do Queretaro. Spacer po kolonialnym centrum, zwiedzanie klasztoru Św. Krzyża oraz wizyta na Wzgórzu Dzwonów, miejsce gdzie rozstrzelana arcyksięcia Maksymiliana. Powrót na kolację i nocleg do Miasta Meksyk.

V dzień CUERNAVACA - CACAHUAMILPA

Śniadanie. Zwiedzanie "miasta wiecznej wiosny" - CUERNAVACA. Katedra w Cuernavaca. Zwiedzanie jaskini - CACAHUAMILPA. Przejazd do Taxco. Kolacja i nocleg.

VI dzień TAXCO

Śniadanie. Kościół św. Prystki. Zwiedzanie "srebrnego miasta" TAXCO: punkty widokowe, zócalo. Czas wolny na zakupy wyrobów sztuki jubilerskiej ze srebra. Przejazd do Acapulco. Kolacja i nocleg.

VII dzień ACAPULCO

Śniadanie. Czas wolny - wypoczynek na plaży. Po południu zwiedzanie panoramiczne miasta, rejs po Zat. Acapulco, oglądanie pokazów karkołomnych skoków do wody ze skal La Quebrada. Kolacja i nocleg.

VIII ACAPULCO

Śniadanie. Czas wolny – wypoczynek na plaży. Przejazd nad słynną ze scenerii filmowych Lagunę Coyuca. Rejs po lagunie. Wypoczynek przy otwartych plażach Oceanu Spokojnego. Kolacja i nocleg.

IX dzień ACAPULCO - MIASTO MEKSYK

Śniadanie. Przejazd do Mexico City. Obiad. Nocleg w hotelu w Mexico City.

X dzień MIASTO MEKSYK

Śniadanie. Acapulco. Wypoczynek w Acapulco. Kolacja i nocleg.

XI dzień MIASTO MEKSYK - ACAPULCO

Śniadanie. Zwiedzanie MIASTA MEKSYK: Muzeum Antropologiczne, starówka. Msza Święta w Bazylice Matki Boskiej z Gwadelupy. Kolacja. Transfer na lotnisko. Wylot do kraju.

XII dzień MIASTO MEKSYK - WARSZAWA

Powrót do kraju. Transfer autokarem z lotniska do Siedlec i zakończenie pielgrzymki.

Cena 9990 PLN zawiera:

-     przelot samolotem na trasie Warszawa – Meksyk – Warszawa z przesiadką na jednym z lotnisk europejskich

-     opłaty lotniskowe

-     opłatę wjazdową do Meksyku

-     zakwaterowanie w hotelach ***  w pokojach dwuosobowych

-     wyżywienie HB: śniadanie + obiadokolacja

-     przejazd autokarem kl. LUX

-     opiekę licencjonowanego pilota/przewodnika

-     wstępy do zwiedzanych obiektów

-     ubezpieczenie KL i NNW

-     podatek VAT

Cena nie zawiera: