Start Ogłoszenia XI Niedziela Zwykła 17.06.2012.

XI Niedziela Zwykła 17.06.2012.

Do związku małżeńskiego przygotowują się następujące osoby:

Mariusz Kempka, kawaler zamieszkały Kolonia Żelków, parfii p/w. Św. Teresy w Siedlcach i Joanna Monika Pietrzak, panna zamieszkała w parafii p/w Nawiedzenia NMP. W Domanicach. Zapowiedź I.

Piotr Andrzej Cichocki i Katarzyna Piskorz oboje zamieszkali Olszyc Włościański parafii tut. Zapowiedz I

Tomasz Borkowski, kaw. zam. Nowe Iganie, par. Matki Bożej Nieustającej Pomocy Opole Nowe. Emilia Marlena Bąbiak , panna, zam. Domanice Kol.. par. tut.  Zapowiedź III.

Paweł Borowski, kaw. zam. Łubowo, par. Świętej Rodziny .Łubowo Ewa  Malinowska , panna, zam. Olszyc Szl. par tut..  Zapowiedź III

Przeszkody do zawarcia  małżeństwa należy zgłosić w kancelarii  parafialnej a wszyscy zobowiązani jesteśmy wspierać narzeczonych modlitwą, aby dobrze przygotowali się do małżeństwa.

1. Dziś  zbiórka do puszek na „KUL”
  2. Zapraszam  młodzież na Jerycho Młodych do Pratulina /23 VI/– zapisy w zakrystii.
  3. Dziękuję za przystrojenie kościoła w kwiaty na dzisiejszą niedzielę mieszkańcom wioski Kopcie /drugiej części/  a na następną niedzielę, proszę o przystrojenie kościoła w kwiaty mieszkańców wioski: Olszyc Folwark.